Представники газовидобувної компанії SmartEnergy допомогають мешканцям Введенської селищної ради.

Снег в Терновой

Завдяки спонсорській допомоги були розчищені шляхи навколо Введенського навчально-виховного закладу (не було можливостей підвозу палива для електрогенератора), тож склалась ситуація яка загрожувала теплопостачанню в школі. Розчищені декілька периферійних вулиць смт Введенка (поблизу школи) та вул.Лісна та 2-га Лісна в с.Тернова (вулиці, які тягнуться майже вздовж 2/3 довгесенького села) Дякуємо від імені всьго педагогічного колективу (які дзвонили декілька разів із подякою за трактор), мешканців розчищених вулиць та колективу Введенської селищної ради за небайдужість та підтримку.

Продовжуючи підтримку культурно-просвітницької сфери школярам двох шкіл нашої ради надана можливість відвідати грандіозну культурну подію в Україні - Грандіозний благодійний концерт "Класична Феєрія. Музичний світ дітям", яку організує Благотворительный Фонд "Забота" Придбані компанією квітки та можливість дістатись до концерту міжнародного рівня, якій відбудеться у Харкові 18 грудня - завдяки забезпеченню пальним шкільних автобусів - це ще один ланцюжок в безперервному шляху допомоги, якій надають Vadim Mokhov та Александр Гуртовой До речі, друзі, ця подія дійсно міжнародного масштабу, тому потребує вашої уваги та безпосередньої участі. Музиканти світового рівня виступатимуть у Харкові, гроші від продажу квітків йдуть на благодійну мету придбання медичного обладнання для дитячої лікарні - не пропустіть можливості збагатити власний культурний досвід. отримати внутрішнє світло та допомогти хворим дітям.

Також компанія наголосила на продовження подальшої підтримки соціальних проектів в нашій селищній раді: 16 грудня буде проведено свято із врученням подарунків для 35 дітей, які знаходяться під соціальним супроводом. Ще один привід сказати величезне спасибі.

Наразі, це не останні акції: проект по організації e-space для школярів та багато-багато іншого. Подальша співпраця триматиме. Щірий уклін вам, небайдужі громадяни нашої країни.

Адмін. центр: Тернова
У підпорядкуванні: село Зауддя, село Зелений Колодязь, село Світанок, смт Введенка
Код ЄДРПОУ: 04397655
КОАТУУ: 6325455304
Адреса: Харківська обл., с. Тернова, вул. Радянська, 16
Час роботи: пн-пт 8:30-17:00
Поштовий індекс: 63521
Контактні телефони: 05746-95118, 05746-95119, 095-0545264