Перші публічні консультації проведено!

Впродовж місяца координатори ВІ «Активна Громада» ГО «Інституту Республіки» разом із представниками селищної ради проводили першу публічну консультацію, яка стосувалась питань розбудови інфраструктури в сільській місцевості. «Задачею координаторів було допомогти спільноті впровадити нові методи впливу громадян на рішення, що приймають органи влади на місцях, започаткувати дану ініціативу та зробити все, аби вона стала одним з повсякденним механізмом впливу мешканців на владу», – так каже, Олександра Щукіна координаторка проекту.

Oтже, жителі висловлювали свою думку переважно надсилаючи смс на телефон, а також заповнюючи анкети, які були опрацьовані згодом: Що на Вашу думку треба зробити на місці пустиря у селі Тернова, вул. Центральна (пустир напроти школи, який існує там з післявоєнних років, а до того на ньому було кладовище, що згодом, було перенесено в інше місце).

Серед варіантів:

1. Парк з озером
2. Парк відпочинку
3. Туристичний кемпінг
4. Ярмаркова площа

Переміг варіант 2: він набрав 34 голоси за результатами опитування в смс-вигляді, та ще 46 голосів в результаті анкетування.

«На мою думку, це дуже вдалий результат, тому що в сільській місцевості люди, особливо влітку, зайняті більше своїми господарськими клопотами та, в переважній більшості, не цікавляться питаннями суспільно-значущими, але ми побачили досить активну зацікавленість серед молоді і людей середнього віку долею пустиря. Люди активно коментували дану ініціативу в фб на нашій сторінці Введенської селищної ради, а згодом, як я бачу, скористувались новими можливостями для висловлення власної думки, - каже голова селищної ради, - це новий і унікальний механізм для нас. Ми вдячні організаторам даного опитування за технічну і методичну підтримку. Будемо раді й надалі проводити опитування з соціально-значущих питань для наших громадян. Це мусить стати побутовою практикою.»

Адмін. центр: Тернова
У підпорядкуванні: село Зауддя, село Зелений Колодязь, село Світанок, смт Введенка
Код ЄДРПОУ: 04397655
КОАТУУ: 6325455304
Адреса: Харківська обл., Чугуївський район, с. Тернова, вул. Центральна 16
Час роботи: пн-пт 8:30-17:00
Поштовий індекс: 63521
Контактні телефони: 05746-95118, 05746-95119, 095-0545264