Публічні консультації - дієвий механізм співпраці слади і громади.

У селі Тернова, що на Харківщині, стартувала перша публічна консультація з громадянами.

Ми, як нащадки, маємо будувати новий світ навколо себе, нову сучасну державу з новими цінностями, принципами та новими методами прийняття рішень. ГО «Інститут Республіка» впроваджує нові методи впливу громадян на прийняття рішень владою, стоїть на засадах розвитку громадського суспільства, допомагає громадянам проваджувати нові проекти та сучасні зміни. Одним із таких інструментів є публічні консультації.

До координаторів ВІ «Активна Громада» Інституту «Республіка» на Харківщині, звернулася голова Введенської селищної ради, Ганна Геращенко. За її ініціативи стартувала перша публічна консультація в області, ціль якої побудови сучасну інфраструктури на місці пустиря. Наша задача, як громадсько - активних мешканців, допомогти організувати дану консультацію” – Олександра Щукіна координаторка проекту.

Oтже, жителі мають обрати: Що на Вашу думку треба зробити на місці пустиря у селі Тернова, вул. Центральна (пустир напроти школи):

Серед варіантів:

  1. Парк з озером.
  2. Парк відпочинку.
  3. Туристичний кемпінг.
  4. Ярмаркова площа.

Обирайте за посиланням : https://vdmk.org/9761.

Або за допомогою: СМС на номер 093-177-00-35 з текстом «9761 (пробіл) номер відповіді».Історична складова : На місці пустиря, перед школою в селі Тернова до другої Світової війни було кладовище. Після війни влада заборонила місцевим мешканцям поховання на цьому місці. Більшість могил були перенесені, а ті, що лишилися, були або закинуті або зруйновані і одиниці залишилися неушкодженими та збереглись до 60-х років. Вже в 1960-х роках на місці пустиря був організований спортивний майданчик (футбольне поле), проводилися заняття з фізкультури, різні спортивні заходи, вишкіл школярів.

“Вже за часів Незалежності, мешканці на загальних зборах зголосилися побудувати на частині пустиря церкву, там був залитий фундамент, але через брак коштів, будівництво припинилося. Сам фундамент церкви зберігається в гарному стані до сьогодні та у майбутньому може бути використаний для спорудження культової споруди (храму, каплички, або тощо). Ми як представники влади, хочемо ефективно використовувати ресурси нашої громади і саме публічна консультація, повинна дати відповіді, як хочуть громадяни розбудовувати своє село” - голова Введенської селищної ради Геращенко Ганна Юріївна.

Ініціатор: голова Введенської селищної ради - Геращенко Ганна Юріївна.

Публічна консультація триває : з 25 липня до 30 вересня 2019 року.

Контакти: Олександра Щукіна тел. (063) 1111-009 , регіональний/комунікаційний координатор ВІ «Активна Громада».


Публічна консультація – це інструмент прямої демократії за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Результати публічної консультації будуть винесені на обговорення під час прийняття рішень місцевою владою.

Публічні консультації проходять у межах проекту «Задай курс владі» за підтримки Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (NDI).

Адмін. центр: Тернова
У підпорядкуванні: село Зауддя, село Зелений Колодязь, село Світанок, смт Введенка
Код ЄДРПОУ: 04397655
КОАТУУ: 6325455304
Адреса: Харківська обл., Чугуївський район, с. Тернова, вул. Центральна 16
Час роботи: пн-пт 8:30-17:00
Поштовий індекс: 63521
Контактні телефони: 05746-95118, 05746-95119, 095-0545264